Gry
Battlefield V - Deluxe Edition *2018* - V1.04 Build:3891220 [MULTi14-PL] [ISO] [ELAMIGOS]


Data dodania:
2019-10-09 09:31:35
Rozmiar: 42.42 GB
Seedów: 840
Peerów: 543

Torrent Magnet
...( Info )... 

Wydanie ELAMIGOS: 12 Grudnia 2018 
Premiera Gry: 20 Listopada 2018 - 5 Grudnia 2018 (Update V1.0.3894003) 
Gatunek: Akcji, FPP, II Wojna Swiatowa, FPS, Wojenne, Kooperacja, Strzelanki, Battle Royale 
Producent: EA DICE / Digital Illusions CE 
Wydawca: Electronic Arts Inc. 

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Hiszpański-Meksykański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Arabski, Rosyjski, Polski 


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.04 Build:3891220 


...( Opis )... 

Battlefield V jest kolejną częścią bestsellerowej serii strzelanek tworzonych przez należące do firmy Electronic Arts studio DICE. Produkcja została osadzona w realiach II wojny, ale zamiast powrotu do korzeni cyklu, autorzy postawili na własną, dość swobodną wizję tego konfliktu oraz pokazanie tych o wiele mniej znanych wydarzeń i miejsc. 

Akcję ukazano tradycyjnie z perspektywy pierwszej osoby (FPP). NiezaleĹźnie od wybranego trybu gry, w trakcie zabawy toczymy batalie na dużą skalę, a do dyspozycji otrzymujemy rozbudowany arsenał narzędzi mordu, obejmujący zarówno znane z kart historii bronie, pojazdy i maszyny (pokroju czołgów i samolotów), jak i rzadkie prototypy. 

W kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza nie jesteśmy ograniczeni do zabawy w skórze jednego bohatera, gdyĹź podobnie jak miało to miejsce w poprzedniej części serii, twórcy prezentują kilka odmiennych historii w ramach tak zwanych Wojennych opowieści. Jedną z protagonistek jest na przykład NorweĹźka walcząca z niemieckim okupantem w szeregach ruchu oporu. Pokierujemy teĹź brytyjskim kryminalistą wcielonym do jednostki SBS, Ĺźołnierzem kolonii francuskiej czy dowódcą niemieckiego czołgu. 

Ulepszony system ruchu sprawia, Ĺźe w trakcie wymiany ognia gracze mogą rzucać się na ziemię w róĹźnych kierunkach i np. strzelać, leżąc na plecach. Ponadto kaĹźda broń ma teraz unikalny schemat odrzutu, pozwalając na większą kontrolę nad celnością. Poza tym twórcy pochylili się nad kwestią amunicji (której początkowy przydział wystarcza jedynie na kilka serii z automatu, aczkolwiek po mapach porozrzucano skrzynie pozwalające na uzupełnianie zapasów) oraz granatów (korzystanie z nich zostało ograniczone, jednak moĹźna je odrzucać w stronę adwersarzy lub celnym strzałem doprowadzać do eksplozji). 

Kolejna istotna nowość to fakt, Ĺźe wygląd i wyposaĹźenie postaci moĹźna w duĹźym stopniu modyfikować w ramach systemu Kompanii, ustalając np. płeć, rysy twarzy (i malunki na niej), strój, akcesoria czy skórki i dodatki do broni. 

Poza kampanią, w Battlefield V na sprawdzenie czeka multiplayerowy moduł oparty na róĹźnych trybach rywalizacji. Jego najwaĹźniejszym elementem są ponownie Operacje, tutaj przemianowane na Grand Operations – długie, kilkuetapowe zmagania, w trakcie których realizujemy rozmaite zadania na zmieniających się mapach. Wcielamy się w Ĺźołnierzy reprezentujących rozmaite specjalizacje (takie jak medyk, zwiadowca, Ĺźołnierz wsparcia czy szturmowiec) i uczestniczymy w starciach toczonych między innymi na terenie Afryki, Rotterdamu oraz Francji. 

W porównaniu z wcześniejszymi dziełami studia DICE multiplayer doczekał się szeregu istotnych zmian. Oblicze wieloosobowych zmagań odmieniają zwłaszcza fortyfikacje – w ich obrębie wznosimy umocnienia i decydujemy o takich aspektach jak np. lokalizacja ciężkich karabinów maszynowych. Do innowacji zalicza się teĹź m.in. fakt, Ĺźe pasek zdrowia podzielono na kilka segmentów (Ĺźycie regeneruje się automatycznie tylko w obrębie danej sekcji). Leczenie powalonego sojusznika zajmuje dłuĹźej niĹź wcześniej, za to opatrzyć go moĹźe teraz kaĹźdy członek druĹźyny, nie tylko medyk. 

Jedną z najwaĹźniejszych nowości w Battlefield V jest Combined Arms – kooperacyjny tryb dla czterech graczy, w którym wcielamy się w spadochroniarzy działających na tyłach wrogiej armii. Rozgrywka toczy się tu na proceduralnie generowanych mapach. 

Tak jak poprzedniczki, Battlefield V działa w oparciu o stworzoną przez DICE technologię Frostbite, która zapewnia wysoką jakość trójwymiarowej oprawy graficznej. Dotyczy to zarówno pełnych detali tekstur i realistycznego oświetlenia, jak i poszerzonej skali destrukcji otoczenia (np. wyrywania pociskami dziur w ziemi). Gra wykorzystuje teĹź najnowszą technologię ray tracingu firmy Nvidia, dostępną na najnowszych kartach graficznych tej firmy. Na wysokim poziomie stoi równieĹź warstwa dĹşwiękowa, na czele z realistycznymi odgłosami pola bitwy. 

W przeciwieństwie do wcześniejszych gier z serii, w Battlefield V całkowicie zrezygnowano z płatnych dodatków, a co za tym idzie – przepustki Premium. Wszystkie rozszerzenia do tej produkcji są udostępniane za darmo. Zamiast tego twórcy oferują mikropłatności, w ramach których moĹźna zdobywać przedmioty kosmetyczne do personalizacji postaci. Brak tu dostępnych za prawdziwe pieniądze bonusów, które dawałyby przewagę w rozgrywce. 

...( Dane Techniczne )... 

Minimalne: Intel Core i5-6600K 3.5 GHz / AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660 / Radeon HD 7850 lub lepsza, 50 GB HDD, Windows 7/8.1/10 64-bit 

...( Instalacja )... 

1.Pobierz/Zamontuj 
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe 
3.Graj! 


Ogólna Notka: 

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie: 

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html 
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html 
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej 


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!