Gry
Assassin's Creed: Origins - Gold Edition *2017* - V1.2.1 [+All DLCs] [MULTi15-PL] [ISO] [ELAMIGOS]


Data dodania:
2019-10-09 09:30:17
Rozmiar: 34.87 GB
Seedów: 189
Peerów: 19

Torrent Magnet
...( Info )... 

Wydanie ELAMIGOS: 3 Lutego 2018 (Uplouad By Symetryczny) 
Premiera Gry: 27 PaĹşdziernika 2017 
Gatunek: Akcji, TPP, Science Fiction, Skradanki, Sandbox, StaroĹźytność, Egipt 
Producent: Ubisoft 
Wydawca: Ubisoft 

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Holenderski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Koreański, Japoński, Arabski, Rosyjski, Czeski, Polski 


Zawartość Dodatkowa: 

- +Uplay Rewards Unlocker 
- Assassin's Creed Origins - Horus Pack 
- Assassin's Creed Origins - Naval Quest 
- Assassin's Creed Origins - Deluxe Pack 
- Assassin's Creed Origins - Calamity Blade 
- Assassin's Creed Origins - The Hidden Ones 
- Assassin's Creed Origins - Desert Viper Pack 
- Assassin's Creed Origins - Roman Centurion Pack 


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.2.1 + All DLCs 


...( Opis )... 

Assassin's Creed: Origins to kolejna odsłona bestsellerowego cyklu gier akcji z otwartym światem, nad którą pieczę sprawowało wewnętrzne studio firmy Ubisoft, z siedzibą w kanadyjskim Montrealu. Produkcja stanowi swego rodzaju nowe otwarcie dla serii, wprowadzając szereg zmian, usprawnień i zupełnie nowych rozwiązań w mechanice rozgrywki oraz w konstrukcji fabuły. Jednocześnie jest pierwszą jej częścią, której akcja została osadzona w staroĹźytności. Opisywana pozycja została wydana na wielu platformach – na ich liście pojawia się PC Windows. To właśnie wersja na komputery osobiste moĹźe się pochwalić najwyĹźszej jakości oprawą graficzną – pecetowi gracze jako jedyni mogą się cieszyć z rozgrywki w natywnej rozdzielczości 4K. 

Akcja Assassin’s Creed: Origins toczy się w staroĹźytnym Egipcie, gdzie swoje początki miało bractwo tytułowych Asasynów. Za powstaniem owego ugrupowania stała intryga, którą gracze poznają w toku przygody, wcielając się w Bayeka z Siwy. Bohater był jednym z nubijskich wojowników, którzy przez wieki słuĹźyli faraonom jako agenci i elitarni stróĹźe prawa. On i jemu podobni Ĺźołnierze stali się jednak reliktem przeszłości, kiedy do głosu zaczęły dochodzić greckie wpływy wprowadzane przez dynastię Ptolemeuszy – w obliczu zmian protagoniście nie pozostało nic innego, jak dostosować się do nowych realiów. 

Podobnie jak miało to miejsce w większości wcześniejszych gier z serii, oprócz wątku historycznego w opisywanej produkcji pojawiają się epizody osadzone w czasach współczesnych. Gracz odkrywa w nich kolejne tajemnice firmy Abstergo Industries, będącej jedynie przykrywką dla działalności zwaśnionego z Asasynami zakonu Templariuszy. 

Assassin's Creed: Origins na platformie PC Windows oddaje w nasze ręce rozległy, otwarty świat dorównujący pod względem rozmiarów obszarowi z Assassin's Creed IV: Black Flag. Kraina obejmuje miasta (pokroju Gizy, w której moĹźna znaleźć Piramidy i Sfinksa), mniejsze i większe oazy (jak Fajum i Siwa) oraz Deltę Nilu. Tym razem mapa nie została podzielona na mniejsze sektory doczytywane w toku przygody; dotyczy to równieĹź rzecznego dna, gdzie moĹźna znaleźć podwodne ruiny i wraki zatopionych statków. Istotną rolę odgrywa więc eksploracja, którą uskuteczniamy zarówno na piechotę (po raz kolejny moĹźemy skorzystać z systemu freeruningu, dzięki któremu protagonista wspina się na elementy otoczenia i przeskakuje po nich w zręczny, parkourowy sposób), jak i na grzbiecie wierzchowca – konia lub wielbłąda, które moĹźna przyzwać do siebie gwizdnięciem. Oprócz tego w toku przygody moĹźemy powozić rydwanem lub podróĹźować na pokładzie łodzi. 

Świat gry zamieszkują nie tylko dzikie zwierzęta (które Bayek moĹźe oswajać i jeśli zajdzie taka potrzeba, wykorzystać jako wsparcie w walce), lecz takĹźe postacie neutralne (po raz pierwszy w historii serii ich Ĺźycie jest podporządkowane cyklowi dnia i nocy oraz indywidualnemu terminarzowi obowiązków). To właśnie od NPC-ów przyjmujemy zadania fabularne i misje poboczne, będące motorem gry. W porównaniu ze zleceniami, jakich podejmowaliśmy się we wcześniejszych grach z serii, questy mają o wiele bardziej otwartą strukturę. 

Kolejne zmiany objęły system walki. Autorzy zrezygnowali ze schematu opartego na wyprowadzaniu widowiskowych kontr na rzecz stosowania uników i blokowania ataków tarczą oraz wykorzystywania momentów, kiedy przeciwnicy odsłaniają się na ciosy. Ponadto ataki podzielono na dwie kategorie – lekkie wykorzystujemy przede wszystkim podczas potyczek ze słabszymi oponentami, z kolei stosowanie ciężkich jest jednym ze sposobów na pokonanie opancerzonych wrogów (tyczy się to równieĹź bossów). Dodatkowo po naładowaniu specjalnego paska adrenaliny Bayek moĹźe wyprowadzić niszczycielski atak zdolny powalić nawet najpotężniejszego oponenta. Na podorędziu bohatera znajdują się zróĹźnicowane narzędzia mordu – z przeciwnikami radzimy sobie zarówno w zwarciu, przy uĹźyciu broni białej (topory, kije, miecze, sztylety, maczugi), jak i dystansowej (kilka rodzajów łuków); wzorem wcześniejszych odsłon cyklu, oponentów moĹźna eliminować równieĹź z zaskoczenia, przy uĹźyciu ukrytego ostrza, oraz wykorzystywać wymyślne gadĹźety pokroju bomb dymnych. NaleĹźy teĹź wspomnieć, Ĺźe elementy ekwipunku moĹźna ulepszać w oparciu o rozbudowany system craftingu. 

WyraĹşnie zarysowane elementy RPG obejmują takĹźe rozwój postaci. W toku przygody zdobywamy doświadczenie i awansujemy na kolejne poziomy, a pozyskane punkty zdolności wydajemy na zakup skilli ulokowanych na rozbudowanym drzewku. Umiejętności podzielono na trzy grupy odpowiadające preferowanemu stylowi zabawy: Master Warrior obejmuje talenty dotyczące walki w zwarciu; Master Hunter pozwala opanować korzystanie z łuku i cichą eliminację wrogów; Master Seer z kolei dotyczy narzędzi wykorzystywanych przez Bayeka i manipulacji środowiskiem. Niejako ponad nimi stoi Senu, czyli oswojony orzeł, a zarazem wierna towarzyszka prowadzonego do boju herosa. Ptaka posyłamy na niezbyt odległe zwiady (co pozwala zapoznać się z topografią terenu i pozycjami zajmowanymi przez przeciwników), a rozwijając jego zdolności, gwarantujemy sobie moĹźliwość oznaczania wypatrzonych przez niego adwersarzy, a nawet odwracania ich uwagi. 

Assassin's Creed: Origins działa w oparciu o technologię AnvilNext 2.0 – nowa wersja rozwijanego przez twórców silnika pozwoliła na poprawę jakości oprawy graficznej; uwagę przykuwa zarówno pełne detali otoczenie, jak i bogato animowane postacie. Standardowo dla serii, w przygodzie towarzyszy nam klimatyczny soundtrack. 

...( Dane Techniczne )... 

Rekomendowane: Intel Core i7 3770 3.4 GHz/AMD FX-8350 4.0 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 3 GB GeForce GTX 760/Radeon R9 280X lub lepsza, Windows 7/8/10 

Minimalne: Intel Core i5 2400 3.1 GHz/AMD FX-6350 3.9 GHz , 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 660/Radeon R9 270 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 

...( Instalacja )... 

1.Pobierz/Zamontuj 
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe 
3.Graj! 


Ogólna Notka: 

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie: 

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html 
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html 
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej 


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!