Gry
Far Cry 5 - Gold Edition *2018* - V1.4.0.0 [+DLCs] [MULTi15-PL] [ISO] [ELAMIGOS]


Data dodania:
2019-10-09 09:25:17
Rozmiar: 29.94 GB
Seedów: 882
Peerów: 201

Torrent Magnet
...( Info )... 

Wydanie ELAMIGOS: 15 Kwietnia 2018 
Premiera Gry: 27 Marca 2018 
Gatunek: Akcji, Crafting, FPP, FPS, Kooperacja, Sandbox, Strzelanki 
Producent: Ubisoft 
Wydawca: Ubisoft 

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Arabski, Holenderski, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Japoński, Koreański, Rosyjski, Czeski, Polski 


Deluxe Pack Zawiera: 

- Far Cry 5 - The Chaos Pack 
- Far Cry 5 - The Ace Pilot Pack 
- Far Cry 5 - The Explosive Pack 
- Far Cry 5 - The Big Game Hunter Pack 
- Far Cry 5 - AR-C Assault Rifle & 44 Magnum Handgun With Unique Skins 


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.4.0.0 + DLCs 


Info: 

W Menu Gry Wersja Oznaczona Jest V1.2.0 - Okazuje Się, IĹź Jest To Błąd Programistów (Deweloperski) 


...( Opis )... 

Pełnoprawna piąta odsłona bestsellerowego cyklu strzelanin FPP. Podobnie jak w przypadku wcześniejszych odsłon (za wyjątkiem pierwszej), za jej produkcję odpowiada studio Ubisoft Montreal, wewnętrzny zespół francuskiego wydawcy Ubisoft. W odróĹźnieniu od poprzedniczek, gra nie zabiera nas w podróĹź do egzotycznych miejsc, lecz na teren Stanów Zjednoczonych, do Montany – jednego z najsłabiej zaludnionych zakątków tego kraju, leżącego na granicy z Kanadą. Na tym jednak zmiany się nie kończą – po raz pierwszy w historii serii wcielamy się w stworzonego przez siebie bohatera, a całą kampanię fabularną moĹźna ukończyć zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie drugiego gracza. Choć tradycyjnie oprawa graficzna tytułu najlepiej prezentuje się na PC, wersje konsolowe korzystają ze zwiększonej mocy obliczeniowej PlayStation 4 Pro i Xboksa One X, co przekłada się m.in. na wyĹźszą rozdzielczość. 

Akcja Far Cry 5 toczy się na terenie fikcyjnego hrabstwa Hope w amerykańskim stanie Montanta. Gracz wciela się w policjanta lub policjantkę, a jego zadaniem jest rozpracowanie i zniszczenie fanatycznego kultu religijnego, znanego pod nazwą Projekt U Bram Edenu. Na czele grupy stoi Joseph Seed, który w bezwzględny sposób rozprawia się z tymi, którzy uwaĹźa za grzeszników. Po raz kolejny w historii serii mamy więc do czynienia z okrutnym, ale charyzmatycznym złoczyńcą. Protagonista (lub protagonistka) nie jest jednak sam – w toku przygody dołączają do niego sojusznicy, tacy jak Mary May Fairgrave (barmanka, której najbliĹźsi zostali porwani przez Seeda), Nick Rye (zapalony pilot obawiający się o swoją rodzinę), pastor Jerome Jeffries (walczący z fanatykami w imię wyĹźszego dobra) czy znany z poprzednich odsłon Hurk Drubman. 

Podobnie jak miało to miejsce we wcześniejszych częściach serii, w wydanym na platformie PC Windows Far Cry 5 akcja jest prezentowana z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Zabawę rozpoczynamy od stworzenia bohatera – po raz pierwszy w historii marki to my decydujemy o jego płci i wyglądzie. Z czasem nasz podopieczny (lub podopieczna) zdobywa doświadczenie, rozwijając szereg umiejętności specjalnych i atrybutów. 

Po raz kolejny do naszej dyspozycji zostaje oddany rozległy (największy w historii cyklu) otwarty świat, na który składają się rozległe pastwiska, doliny rzek i góry. Ze względu na jego rozmiary dużą rolę odgrywają pojazdy – oprócz samochodów (których listę zasilają amerykańskie muscle cary i ciężarówki), do naszej dyspozycji oddano quady, traktory, a nawet łodzie i samoloty. Fanatykom Seeda stawiamy czoła zarówno w przestworzach, jak i na powierzchni – w nasze ręce trafia rozbudowany arsenał podatnej na modyfikacje broni palnej i białej. Ta ostatnia obejmuje między innymi pałki, noĹźe, a nawet widły czy łopaty. Warto nadmienić, Ĺźe w trakcie zmagań moĹźemy wdawać się w otwarte wymiany ognia, postawić na skradanie i eliminację wrogów z zaskoczenia lub wykorzystać elementy otoczenia. 

Poza zadaniami głównymi w Far Cry 5 znajduje się szereg misji pobocznych i róĹźnego rodzaju opcjonalnych aktywności. Dużą rolę odgrywa tutaj crafting, pozwalający na naprawę broni lub tworzenie nowych narzędzi. Wsparcia udzielają nam równieĹź sojusznicy rekrutowani spośród ludności zamieszkującej hrabstwo – ich lojalność zyskujemy w zamian za realizację zlecanych przez nich zadań. 

Far Cry 5 moĹźna ukończyć nie tylko w pojedynkę, lecz takĹźe w towarzystwie drugiego gracza. Przygotowany na potrzeby gry tryb współpracy obejmuje bowiem całą kampanię fabularną i wszystkie aktywności poboczne. Dodatkową atrakcją jest edytor map zwany Arcade, przy pomocy którego moĹźemy modyfikować plansze i tworzyć własne scenariusze do rozgrywki zarówno samotnej, jak i wieloosobowej. 

Podobnie jak poprzednie odsłony cyklu, Far Cry 5 cechuje się wysokiej jakości oprawą graficzną. Na uwagę zasługuje przede wszystkim bogate w detale otoczenie, na czele z bujną roślinnością. Podobać się moĹźe równieĹź realistycznie odwzorowana woda. Dopełnieniem całości jest klimatyczny soundtrack, oddający atmosferę amerykańskiej prowincji. 

...( Dane Techniczne )... 

Minimalne: Intel Core i5-2400 3.1 GHz / AMD FX-6300 3.5 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 670 / Radeon R9 270 lub lepsza, Windows 7/8.1/10 64-bit 

...( Instalacja )... 

1.Pobierz/Zamontuj 
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe 
3.Graj! 


Ogólna Notka: 

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie: 

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html 
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html 
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej 


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!