Gry
Need For Speed: Payback - Deluxe Edition *2017* - V1.0.51.15364 (V3) [+DLCs] [MULTi10-PL] [ISO] [ELAMIGOS]


Data dodania:
2019-10-09 09:24:49
Rozmiar: 15.98 GB
Seedów: 1091
Peerów: 293

Torrent Magnet
...( Info )... 

Wydanie ELAMIGOS: 28 Kwietnia 2018 (V3) 
Premiera Gry: 10 Listopada 2017 
Gatunek: Wyścigi, Samochodowe, Kooperacja 
Producent: Ghost Games 
Wydawca: Electronic Arts Inc. 

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Portugalski-Brazylijski, Chiński Tradycyjnym, Chiński Uproszczony, Rosyjski, Polski (+Dubbing) 


Zawartość Dodatkowa: 

- Need For Speed: Payback - Speed Cross 
- Need For Speed: Payback - Platinum Car Pack 
- Need For Speed: Payback - Deluxe Edition Content 


Gra Jest Zaktualizowana Do Wersji - V1.0.51.15364 + DLCs 


...( Opis )... 

Need for Speed: Payback na komputery osobiste to kolejna odsłona serii Need for Speed, wydawanej od lat przez firmę Electronic Arts. Produkcja została stworzona przez ekipę Ghost Games, odpowiedzialną za dwie poprzednie części – Need for Speed Rivals z 2013 roku i dwa lata młodsze Need for Speed. Deweloperzy mają jednak duĹźo większe doświadczenie w tworzeniu gier wyścigowych, gdyĹź studio zostało załoĹźone w większości przez byłych pracowników Criterion Games, czyli autorów cyklu Burnout i nie tylko. Co waĹźne, Need for Speed: Payback zostało stworzone we współpracy ze społecznością graczy, która dołoĹźyła swoje trzy grosze takĹźe przy okazji wcześniejszej odsłony serii. 

W Need for Speed: Payback poznajemy losy trójki bohaterów – Tylera, Maca oraz Jess. Wcześniej ekipa liczyła cztery osoby, ale wspólniczka zdradziła ich, przez co stracili praktycznie wszystko. By się zemścić, muszą zmierzyć się z kartelem zwanym Familią. Niestety ma on koneksje praktycznie wszędzie, nawet w policji. Oznacza to, Ĺźe przyjaciele są zdani tylko na siebie. 

Need for Speed: Payback na platformę PC Windows to zręcznościowa gra wyścigowa – tak samo jak wszystkie poprzednie odsłony cyklu. Akcja rozgrywa się w otwartym mieście Fortune Valley, w którym występuje pełny cykl dobowy. Podczas rozgrywki bierzemy udział w rozmaitych wyścigach, podzielonych na kilka głównych kategorii. Jedną z największych atrakcji są oczywiście pościgi policyjne, które pojawiały się w tej czy innej formie w wielu częściach serii Need for Speed. Oprócz nich nie brakuje tradycyjnej jazdy na czas, starć z innymi kierowcami o pierwsze miejsce na mecie, pokazów kaskaderskich czy bitew samochodów. Pewną niespodzianką jest za to jazda terenowa. 

W grze znajduje się oczywiście spory wachlarz pojazdów. Zostały one podzielone na pięć kategorii: wyścig, drift, teren, drag oraz ucieczka. Zgodnie z nazewnictwem, przeznaczone są one do róĹźnych typów zawodów i np. samochód terenowy nie sprawdzi się podczas driftowania. Oczywiście nie zapomniano o modyfikacji aut pod kątem osiągów oraz wyglądu. Dodatkowo istnieje teĹź moĹźliwość przerabiania porzuconych wraków, a nawet przeistaczania ich w supersamochody. 

Co ciekawe, trójka bohaterów Need for Speed: Payback wpływa na sposób prowadzenia się maszyn, gdyĹź kaĹźde z nich posiada odmienne zdolności. 

Need for Speed: Payback ukazało się 10 listopada 2017 roku, ale dostęp do gry moĹźna było otrzymać kilka dni wcześniej. Osoby korzystające z usług EA Access i Origin Access mogły kupić projekt juĹź 2 listopada, a gracze, którzy skusili się na zakup edycji Deluxe, dostali tytuł trzy dni przed jego oficjalnym debiutem oraz m.in. Platynową Paczkę Samochodów, a w niej Nissana 350Z 2008 oraz Forda F-150 Raptor 2016. 

...( Dane Techniczne )... 

Minimalne: Intel Core i3-6300 3.8 GHz/AMD FX-8150 3.6 GHz, 6 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 750 Ti/Radeon HD 7850 lub lepsza, 6 GB HDD, Windows 7 64-bit 

...( Instalacja )... 

1.Pobierz/Zamontuj 
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe 
3.Graj! 


Ogólna Notka: 

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie: 

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/35dc6527d41ff.png.html 
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html 
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej 


Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!