Gry
Call Of Duty: World War II - Digital Deluxe Edition *2017* [+Bonus Pre-Order] [MULTi10-PL] [ISO] [ELAMIGOS]


Data dodania:
2019-10-09 09:24:09
Rozmiar: 47.40 GB
Seedów: 1686
Peerów: 792

Torrent Magnet
...( Info )... 

Wydanie ELAMIGOS: 3 Listopada 2017 
Premiera Gry: 3 Listopada 2017 
Gatunek: Akcji, FPP, FPS, II Wojna Światowa, Tryb Kooperacji, Strzelanki 
Producent: Sledgehammer Games 
Wydawca: Activision Blizzard 

Dostępne Języki: Angielski, Francuski, Niemiecki, Hiszpański, Włoski, Japoński, Koreański, Chiński Uproszczony, Chiński Tradycyjny, Polski (+Dubbing) 


Zawartość Dodatkowa: 

– Call Of Duty: World War II - Divisions Pack 
– Call Of Duty: World War II - Zombies Camo 


...( Opis )... 

Miłośnicy cyklu Call of Duty od lat domagali się jego powrotu do korzeni i osadzenia akcji kolejnej odsłony w czasach II wojny światowej. Wydane między innymi na pecetach Call of Duty: WWII stanowi bez wątpienia odpowiedĹş na owe postulaty. Celem, jaki przyświecał opracowującemu ten tytuł zespołowi Sledgehammer Games, było przede wszystkim wierne odwzorowanie działań wojennych i połoĹźenie nacisku na współpracę pomiędzy Ĺźołnierzami biorącymi udział w bitwach. Choć produkcja trzyma się szlaku wytyczonego przez poprzednie części serii, jej autorzy zdecydowali się na kilka ryzykownych ruchów, wprowadzając szereg zmian i usprawnień w mechanice rozgrywki. Standardowo, oprócz kampanii dla pojedynczego gracza, pozycja oferuje szeroki wachlarz trybów multiplayer oraz nowe wcielenie popularnego modułu Zombie. 

Jak sugeruje tytuł, akcja Call of Duty: WWII została osadzona w czasach II wojny światowej. W trakcie fabularnej kampanii gracze mogą prześledzić losy niewielkiego oddziału wchodzącego w skład słynnej 1 Dywizji Piechoty (ang. Big Red One, czyli Wielka Czerwona Jedynka), w którym prym wiedzie „Red” Daniels – młody Ĺźołnierz z Teksasu. Deweloperzy kładą szczególny nacisk nie tylko na ukazanie jego relacji z poszczególnymi członkami zespołu, lecz takĹźe na zaprezentowanie współpracy z innymi ugrupowaniami walczącymi z niemieckimi agresorami. Zgodnie z hasłem, Ĺźe na wojnie nikt nie walczy sam, w toku przygody przychodzi nam zatem wspomagać francuski ruch oporu oraz połączyć siły z wojskami brytyjskimi. Na przestrzeni szeregu misji produkcja pozwala graczom wziąć udział w kluczowych bitwach konfliktu, na czele z lądowaniem w Normandii, ofensywą w Ardenach, wyzwoleniem ParyĹźa, a wreszcie – marszem na Berlin. 

Podobnie jak we wcześniejszych grach spod znaku Call of Duty, w wydanym na platformę PC Windows Call of Duty: WWII akcja prezentowana jest z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Podczas zabawy toczymy krwawe boje w róĹźnorodnych sceneriach – od gęstych lasów, aĹź po uliczki francuskich i belgijskich miast; oczywiście nie brakuje tu wyĹźej wymienionych bitew na olbrzymią skalę. Na osobną wzmiankę zasługuje rozbudowany, realistyczny arsenał, którego poszczególne elementy odtworzono z dbałością o detale – w toku rozgrywki przychodzi nam wykorzystać zarówno pistolety i karabiny maszynowe, jak i bardziej zaawansowaną broń pokroju miotaczy ognia. 

NaleĹźy odnotować, Ĺźe tym razem twórcy zdecydowali się na wprowadzenie szeregu zmian i usprawnień w mechanice rozgrywki. Przede wszystkim, koledzy głównego bohatera odgrywają o wiele większą rolę, aniĹźeli miało to miejsce wcześniej – dość powiedzieć, Ĺźe nie uświadczymy tu automatycznej regeneracji zdrowia (która, jak mogłoby się wydawać, zagościła w serii na stałe), a o kaĹźdą apteczkę lub zapasową amunicję musimy prosić towarzyszy broni. 

Oprócz kampanii fabularnej dla pojedynczego gracza, Call of Duty: WWII oferuje szeroki wachlarz wieloosobowych wariantów rozgrywki. Wśród nich bryluje nowy, wzbogacony o narrację tryb Wojna, w ramach którego gracze stają do walki na najwaĹźniejszych polach bitew Europejskiego Teatru Wojny. Poza tym, w grze zaimplementowano swoiste centrum społecznościowe, zwane Kwaterą Główną, gdzie moĹźemy spotkać się z innymi osobami z dala od wojennej wrzawy. Ponadto klasę (nasz wojak moĹźe być na przykład czołgistą, spadochroniarzem lub standardowym Ĺźołnierzem piechoty), wygląd i wyposaĹźenie prowadzonej do boju postaci moĹźemy dostosować do indywidualnych preferencji dzięki tak zwanej mechanice Dywizji. Uzupełnieniem tego wszystkiego jest kolejne wcielenie trybu Zombie, w którym przychodzi nam stanąć oko w oko z nazistowskimi truposzami w konwencji przywodzącej na myśl horrory klasy B. 

Seria Call of Duty zdążyła juĹź przyzwyczaić graczy do wysokiej jakości oprawy graficznej – nie inaczej mają się sprawy w przypadku opisywanego tutaj Call of Duty: WWII. Modele postaci zachwycają bogactwem detali, podobnie jak towarzyszące starciom efekty wizualne i cząsteczkowe, a i na elementach otoczenia moĹźna zawiesić oko. Zmaganiom towarzyszą realistyczne odgłosy pola bitwy oraz specjalnie skomponowana muzyka budująca sugestywny klimat. 

...( Dane Techniczne )... 

Rekomendowane: Intel Core i5-2400 3.40 GHz/AMD Ryzen R5 1660X 3.6 GHz, 12 GB RAM, karta grafiki 6 GB GeForce GTX 1060/Radeon RX 5 lub lepsza, 90 GB HDD, Windows 7 64-bit 

Minimalne: Intel Core i3 3225 3.3 GHz/AMD Ryzen 5 1400 3.4 GHz, 8 GB RAM, karta grafiki 2 GB GeForce GTX 1050/Radeon HD 7850 lub lepsza, 90 GB HDD, Windows 7 64-bit 

...( Instalacja )... 

1.Pobierz/Zamontuj 
2.Zainstaluj z Pliku Setup.exe 
3.Graj! 


Ogólna Notka: 

Do Poprawnego Funkcjonowania Gry, Proszę Upewnij Się, Czy Masz Zainstalowane i Zaktualizowane Niezbędne Bibloteki w Swoim Systemie: 

1. Visual C++ - https://zapodaj.net/76722d2ef8519.png.html 
2. DirectX - https://zapodaj.net/de193fe822d7f.png.html 
3. Najnowsze Sterowniki Karty Graficznej 
4. Info By Symetryczny - Electro-Torrent.pl 

Na Czas Instalacji Wyłącz Antywirus Lub Dodaj Do Wyjątku W Swoim Programie Antywirusowym!