Konsole
Need for Speed Rivals [PL] [RF] [LT3.0] (lbk1)


Data dodania:
2019-10-09 09:22:20
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 63
Peerów: 40

Torrent Magnet
eed for Speed Rivals jest kolejną grą ze znanej serii wyścigowej wydawanej przez firmę Electronic Arts. Gracz moĹźe opowiedzieć się po jednej ze stron: kierowców wyścigowych, niejednokrotnie łamiących przepisy drogowe, lub policji wykorzystującej w swojej pracy najnowsze modele super samochodów. 
Wcielając się w kierowcę wyścigowego, naszym celem jest omijanie pościgu i zdobywanie punktów prędkości, dzięki czemu odblokowujemy nowe przedmioty i samochody, z których następnie będziemy mogli skorzystać. W przypadku złapania przez policję, zdobyte w czasie danego wyścigu punkty tracimy bezpowrotnie. 
Stając się policjantem, gracz powinien współpracować z pozostałymi osobami wcielającymi się w mundurowych, aby poprzez łapanie uciekinierów zdobywać coraz wyĹźszą rangę oraz odblokowywać nowe auta i przedmioty ułatwiające pracę. 
Jedną z najwaĹźniejszych części składowych nowej odsłony jest moduł All Drive, dzięki któremu – bez utraty postępu w kampanii – w szybki sposób przeskoczymy z rozgrywki w trybie pojedynczego gracza do rywalizacji sieciowej. Ten tryb stanowi podstawę do połączenia zabawy offline oraz online w jedną całość, co stoi u podstaw mechaniki rozgrywki w Rivals. 
Gra korzysta z doskonale znanego silnika Frostbite 3 wykorzystanego w innych produkcjach wydawanych przez Electronic Arts, co zapewnia wyjątkowo szczegółowo i realistycznie odtworzone trasy czy teĹź modele pojazdów dopracowane w kaĹźdym detalu. W warto dodać, Ĺźe w grze po raz pierwszy od długiego czasu pojawiają się samochody marki Ferrari, w tym F12 Berlinetta. 

Tryb gry: single / multiplayer 
Tryb multiplayer: Internet 

Screeny: http://www.gry-online.pl/S055.asp?ID=272860 

NAPISY POLSKIE