Konsole
Harry Potter i Insygnia Śmierci [PAL] [PL] [XGD2]


Data dodania:
2019-10-09 09:21:46
Rozmiar: 7.30 GB
Seedów: 39
Peerów: 21

Torrent Magnet
Gatunek: Akcji, TPP, skradanki, książki, Harry Potter, filmy. 

Harry Potter i Insygnia Śmierci (w oryginale: Harry Potter and the Deathly Hallows) to siódma i ostatnia odsłona serii gier o tytułowym czarodzieju, stworzona na podstawie bestsellerowej książki autorstwa J. K. Rowling oraz jej filmowej adaptacji. Za opracowanie produkcji odpowiada wewnętrzne studio firmy Electronic Arts. 

Podobnie jak film, gra podzielona została na dwie części, tak, aby ukazać w pełni finalne zmagania młodego czarodzieja z Lordem Voldemortem. Część pierwsza rozpoczyna się w momencie, gdy Harry wraz ze swoimi wiernymi towarzyszami  Ronem i Hermioną  wyrusza na niebezpieczną misję, której celem jest odnalezienie i zniszczenie artefaktów zapewniających Voldemortowi nieśmiertelność i potęgę  horkruksów. Pozbawiona pomocy i opieki swoich nauczycieli trójka przyjaciół, musi teraz polegać wyłącznie na sobie, i to bardziej niĹź kiedykolwiek. 

W międzyczasie świat czarodziejów zamienia się w groĹşne miejsce dla przeciwników Mrocznego Pana. ŚmiercioĹźercy przejmują kontrolę nad Ministerstwem Magii, a nawet Hogwartem, zastraszając i aresztując wszystkich, którzy mogą się im sprzeciwić. Jedyną nadzieją na powstrzymanie zła jest Harry Potter, który musi znaleźć horkruksy zanim Voldemort go dopadnie. 

Harry Potter i Insygnia Śmierci to najmroczniejsza część sagi przygód Harry Pottera, w związku z czym zmianom uległ sposób rozgrywki. Tym razem nacisk połoĹźony został na zmagania z poplecznikami Voldemorta, tak więc zamiast gry stricte zręcznościowo-przygodowej otrzymaliśmy produkcję z dużą ilością sekwencji bitewnych. Jako główny oręż w starciach ze ŚmiercioĹźercami, Dementorami czy Szmalcownikami, naszemu bohaterowi słuĹźy oczywiście róĹźdĹźka oraz cały arsenał ofensywnych i defensywnych zaklęć. Natomiast dla zwolenników mniej siłowych rozwiązań przygotowano alternatywne sposoby walki z przeciwnikami  Pelerynę Niewidkę, Eliksir Wielosokowy czy Peruwiański Proszek Natychmiastowej Ciemności. 

UĹźytek moĹźemy robić takĹźe ze wszelkiego rodzaju osłon, równieĹź tych stworzonych magicznie, i to zarówno do krycia się przed zaklęciami wroga jak i miotania nimi w przeciwników. A gdy zechcemy wzmocnić swoje siły, nic nie stoi na przeszkodzie, aby skorzystać z magicznych eliksirów odnawiających siły witalne, zwiększających szanse na wygraną w walce czy pozwalających na wyrwanie się z rąk oprawców. 

Na potrzeby gry stworzono całkiem nowy silnik graficzny, który gwarantuje wysoką jakość oprawy wizualnej, jak równieĹź zapewnia intuicyjne sterowanie poczynaniami młodego czarodzieja. NaleĹźy takĹźe wspomnieć o całkiem nowych lokacjach pojawiających się w trakcie rozgrywki, od ulic miejskich począwszy, na leśnych ostępach skończywszy. W kaĹźdej z nich czekają na nas nowi przeciwnicy, zadania do wykonania oraz wyzwania do odkrycia. 

Tryb gry: single player 

Ocena gry 8.0 / 10 na podstawie 223 ocen czytelników. 
Oczekiwania czytelników przed premierą gry: 8.0 / 10 na podstawie 121 głosów czytelników.