Konsole
Pro Evolution Soccer 2018 [PAL] [ENG] [LT3 0]


Data dodania:
2019-10-09 09:20:23
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 30
Peerów: 1

Torrent Magnet
Gatunek: Sportowe, piłka noĹźna, multiplayer, na 2 osoby, podzielony/wspólny ekran. 

Seria Pro Evolution Soccer to jedna z najpopularniejszych marek wśród gier sportowych. Od lat jest to teĹź jedyny konkurent cyklu FIFA, z którym co roku firma Konami (wydawca Castlevanii, Metal Gear Solid i oczywiście PES-a) rywalizuje o serca i portfele fanów piłki noĹźnej. Pro Evolution Soccer 2018 jest kolejną odsłoną przeznaczoną na konsolę Xbox 360. Podobnie jak w poprzednich częściach, tak i w tej otrzymujemy dostęp do rozmaitych zespołów klubowych oraz reprezentacji narodowych, przy czym w większości przypadków doskwiera brak licencji, która od lat znajduje się w rękach Electronic Arts. W grze bawimy się w trybach single i multiplayer oraz korzystamy z szeregu moĹźliwości treningowych, pozwalających poprawiać swoje umiejętności. 

Tytuł w tej wersji nie posiada wszystkich elementów znanych z nowszych konsol i komputerów oraz wygląda od nich gorzej. 
Mechanika 

Pro Evolution Soccer 2018 w wersji na platformę Xbox 360 to rozwinięcie pomysłów zastosowanych w poprzedniej odsłonie. Deweloperzy z Konami wprowadzili system Real Touch+, odpowiadający za kontrolowanie piłki przez zawodników. Choć był on juĹź dostępny wcześniej, to teraz system bierze pod uwagę wiele części ciała zawodników, dzięki czemu na boisku oglądamy zróĹźnicowane animacje przy odbiorach, główkowaniu, dryblowaniu itd. Kolejnym usprawnieniem jest modyfikacja tempa gry. Została ona nieco spowolniona, by uczynić zabawę nieco bardziej realistyczną. Ponadto doczekaliśmy się strategicznego dryblingu, dającego więcej moĹźliwości kontrolowania piłki oraz ulepszonych stałych fragmentów gry (rzuty wolne i karne). 
Tryby gry 

Oprócz klasycznych trybów gry, jak np. prowadzenie wybranej druĹźyny przez cały sezon, doszło takĹźe kilka nowości. Doczekaliśmy się sieciowego co-opa dla dwóch i trzech osób. Powrócił teĹź Random Selection Match, wyposaĹźony w nowe funkcje. Zabawa w nim polega na wskazaniu kilku druĹźyn, z których następnie gra w losowy sposób wybiera zawodników do naszego mieszanego zespołu. Nie brak takĹźe zmian w trybie Master League  w grze pojawiły się przedsezonowe turnieje czy teĹź większa liczba ruchów transferowych. 
Kwestie techniczne 

Pro Evolution Soccer 2018 oferuje ładniejszą oprawę graficzną niĹź wcześniejsza część. Studio Konami wykorzystało technologię Real Capture, dzięki czemu na ekranie oglądamy bardziej realistycznie poruszających się zawodników. Ponadto ich modele zostały zmienione  są teraz duĹźo bardziej dopracowane; stroje dopasowano lepiej, a w przypadku druĹźyn współpracujących z deweloperem (np. FC Barcelona) zatroszczono się, by do gry przeniesiono tatuaĹźe piłkarzy. Do tego doszły lepiej wyglądające stadiony, dokładniej odwzorowana murawa oraz lepsze oświetlenie podczas meczów rozgrywanych w środku dnia i wieczorem. 
Inne 

Wśród pozostałych atrakcji czekających na graczy w Pro Evolution Soccer 2018 znajduje się integracja PES League z trybami myClub, sieciowym co-opem i Random Selecion Match. Dodatkowo zmieniono interfejs uĹźytkownika i menu. 

Tryb gry: single / multiplayer 
Tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran 

Oczekiwania czytelników: 8.8 / 10 na podstawie 39 głosów czytelników.