Konsole
FIFA 19 PL LT 3.0 JEZYK PL


Data dodania:
2019-10-08 16:39:05
Rozmiar: 8.14 GB
Seedów: 25
Peerów: 3

Torrent Magnet
Gra EA SPORTS™ FIFA 19 wykorzystuje silnik Frostbite™, by zapewnić mistrzowskie wraĹźenia tak na boisku, jak i poza nim. Dodatkowo zawiera prestiĹźowe rozgrywki UEFA Champions League i nowości w rozgrywce dające większą kontrolę nad wszystkimi wydarzeniami na murawie. 

Gracze poznają dramatyczny finał przygód Alexa Huntera w trybie „Droga do sławy: Mistrzowie”, poznają nowy sposób zabawy w niezmiennie popularnym trybie FIFA Ultimate Team™, będą mogli korzystać z nowych lig w trybie kariery… a to nie koniec nowości. 

Gra będzie dostępna w pełnej polskiej wersji językowej z komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. W grze FIFA 19 rodzą się mistrzowie. 
W najbliĹźszym czasie pojawią się bliĹźsze informacje na temat innych trybów i funkcji gry: 

Nowy tryb „Szybki mecz” 

Tryb kariery 

Wirtualne kluby 

Gry treningowe 

Liga Mistrzów oraz Liga Europy 

NajwaĹźniejsze turnieje klubowe – UEFA Champions League, Europa League i Super Cup – będą dostępne w grze FIFA 19 w róĹźnych trybach z oficjalnym pakietem prezentacyjnym i nowym komentarzem Dariusza Szpakowskiego i Jacka Laskowskiego. 

Tryby gry: UEFA Champions League, Europa League i Super Cup oĹźywają w grze EA SPORTS FIFA 19 w róĹźnych trybach. NiezaleĹźnie od tego, jak lubisz grać, w grze FIFA 19 moĹźesz zakosztować piłki klubowej w najlepszym wydaniu – od walki o puchar w trybie Droga do sławy: Mistrzowie przez regularne aktualizacje w FIFA 19 Ultimate Team i realistyczną integrację rozgrywek z trybami Szybki mecz i kariery po zupełnie nowy samodzielny tryb Champions League. 

Rozbudowany komentarz: Dariusz Szpakowski i Jacek Laskowski nagrali wiele nowych kwestii, aby mecze w UEFA Champions League, Europa League i Super Cup miały oprawę godną tych rozgrywek. 

Oficjalny pakiet UEFA: Dzięki oficjalnemu pakietowi transmisyjnemu, naszywkom na koszulki, piłkom meczowym i słynnym pucharom UEFA Champions League, Europa League i Super Cup kaĹźdy gracz poczuje się jak podczas transmisji prawdziwego meczu. 
Tryb Champions League: Zakosztuj emocji towarzyszących rozgrywkom UEFA Champions League od fazy grupowej po wielki finał. MoĹźesz teĹź rozegrać własną wersję turnieju i dodać do niego dowolny dostępny w grze europejski klub. 
Nowe elementy rozgrywki 

Od taktyki po kaĹźdy kontakt z piłką – dzięki nowym funkcjom rozgrywki w grze EA SPORTS FIFA 19 gracz będzie miał kontrolę nad kaĹźdym aspektem meczu. Nowy system aktywnego prowadzenia piłki umoĹźliwia lepsze panowanie nad futbolówką. Dynamiczna taktyka pozwala lepiej i łatwiej zmieniać sposób gry zespołu w trakcie meczu. Przebudowane walki o piłkę czynią rywalizację o bezpańskie piłki bardziej dynamiczną i w większym stopniu uzaleĹźniają rezultat od umiejętności gracza. System wyczucia czasu przy strzałach zwiększa wpływ gracza na uderzenia na bramkę. Z kolei zmiany w technologii Real Player Motion pozwalają jeszcze dokładniej odwzorować osobowość piłkarzy dzięki realistycznym animacjom. 

System aktywnego prowadzenia piłki: Ten nowy system gruntownie zmienia sposób przyjmowania i uderzania futbolówki. Gracz zyskuje lepsze panowanie nad piłką, gra staje się płynniejsza i bardziej kreatywna, a poszczególni piłkarze zyskują na wyrazistości. Gracze dostają do wykorzystania nowe narzędzia takie jak markowanie przyjęcia, podbijanie piłki w celu uderzenia z woleja, a takĹźe nowe animacje sztuczek technicznych takich jak charakterystyczny zwód Neymara. W ten sposób łatwiej będzie efektownie minąć rywala i przygotować sobie okazję bramkową. 

Dynamiczna taktyka: Zbudowany od podstaw system daje graczom narzędzia do przygotowania zawczasu róĹźnych planów na mecz, które póĹşniej moĹźe wykorzystać w meczu przy uĹźyciu przycisków kierunkowych. KaĹźda zapisana taktyka zawiera oddzielne ustawienia formacji, nastawienia oraz ofensywnych i defensywnych stylów gry, dzięki czemu moĹźna łatwo się dostosować do kaĹźdej sytuacji w meczu. 
Technologia Real Players Motion 

Technologia Real Player Motion: System animacji, który odmienił całą grę EA SPORTS FIFA, nadał indywidualny rys najlepszym piłkarzom i dał graczom większą kontrolę nad zachowaniem zawodników, teraz jest pod wieloma względami jeszcze lepszy. Lepsze animacje taktycznego zasłaniania piłki, walki o zachowanie równowagi i starć bark w bark zwiększają realizm poruszania się piłkarzy, dają płynniejszą kontrolę nad zawodnikami i jeszcze lepiej uwidaczniają charakterystyczny styl gry największych boiskowych sław. 

Walka o bezpańską piłkę: Teraz o tym, kto dopadnie bezpańskiej piłki, będą w większym stopniu decydowały szybkość reakcji gracza i atrybuty piłkarzy. Dzięki większej inteligencji i lepszemu przeglądowi pola innych piłkarzy kaĹźda decyzja w walce o piłkę będzie miała znaczenie. 

Wyczucie czasu przy strzałach: Przy kaĹźdym rodzaju uderzenia podwójne stuknięcie przycisku strzału spowoduje aktywowanie precyzyjnego wykończenia, dzięki czemu teraz to od gracza zaleĹźy, jak dobrze zostanie uderzona piłka. Naciśnięcie przycisku drugi raz we właściwym czasie zwiększy precyzję i siłę strzału. Z kolei zrobienie tego w niewłaściwym momencie zwiększy ryzyko kiksu i nietrafienia w bramkę. Czy chodzi o uderzenie z dystansu, precyzyjną główkę czy finezyjny strzał, nasz nowy system daje większą kontrolę nad zachowaniem piłkarzy przy uderzaniu na bramkę.